no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
۲۸ / بهمن / ۱۳۹۵
بازدید : 15896
نظرات : 98 دیدگاه
نویسنده : مدیر سایت
Skull Towers – Castle Defense v0.1.5 دانلود بازی استراتژی برج های جمجمه برای اندروید
بازی برج های جمجمه Skull Towers – Castle Defense Skull Towers – Castle Defense بازی در سبک استراتژیک می باشد که به تازگی در پلی استور عرضه شده است و توانسته با استقبال بسیار عالی نیز مواجه شود. این بازی به صورت های آنلاین و آفلاین امکان اجرا شدن را دارد. ویژگی های بازی Skull Towers – Castle Defense :
  • قابلیت قرار دادن سد سر راه دشمنان مانند برجک
  • قابلیت ارتقاء تیرو کمان خود و افزودن ویژگی های بهتر
  • قابلیت ازاد سازی [...]
۲۶ / بهمن / ۱۳۹۵
بازدید : 17039
نظرات : 2 دیدگاه
نویسنده : مدیر سایت
دانلود بازی نابودگر زامبی Zombie Reaper 3 v1.5 برای اندروید
بازی اکشن کشتار زامبی ها Zombie Reaper 3 Zombie Reaper 3 بازی در سبک اکشن برای سیستم عامل اندروید می باشد که در آن باید به جنگ زامبی ها خونخوار رفته و بتوانید آنها را نابود کنید. در این بازی برای این کار سلاح های متفاوتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که می توانید در شرایط مختلف، هریک از سلاح ها را مورد استفاده قرار دهید. ویژگی های بازی Zombie Reaper 3 :
۱۴ / بهمن / ۱۳۹۵
بازدید : 14184
نظرات : 7 دیدگاه
نویسنده : مدیر سایت
دانلود بازی ورزشی ضربه نهایی Final kick v4.8 برای اندروید
بازی ورزشی ضربه نهایی برای اندروید Final kick  Final kick یک بازی خارق العاده و کاملا جدید در سبک بازی های ورزشی برای سیستم عامل اندوید میباشد که به صوت کاملا رایگان عرضه شده است و هیچگونه پرداخت درون برنامه ای ندارد. اگر به بازی های ورزشی و فوتبال علاقه مندید و می خواید به یک گل زن حرفه ای تبدیل شوید پیشنهاد میکنیم این بازی را که کاملا متفاوت با دیگر بازی های مشابه مییباشد از دست ندهید و با [...]
۱۴ / بهمن / ۱۳۹۵
بازدید : 14972
نظرات : 11 دیدگاه
نویسنده : مدیر سایت
دانلود بازی سرگرم کننده دهکده مزرعه داری Farmdale v2.0.0 برای اندروید
بازی سرگرم کننده دهکده مزرعه داری Farmdale برای اندروید Farmdale یک بازی فوق العاده زیبا و سرگرم کننده در سبک بازی های تفننی برای سیستم عامل اندروید میباشد که بصورت رایگان با قابلیت پرداخت درون برنامه ای عرضه شده است. اگر به مزرعه داری و پرورش حیوانات علاقه دارید و امکانات این کار برای شما فراهم نیست میتوانید در غالب یک بازی رویاهایتان در مزرعه داری را عملی کنید. آنچه را که در یک مزرعه واقعی میخواهید داشته باشید در این [...]
۱۴ / بهمن / ۱۳۹۵
بازدید : 3358
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : مدیر سایت
دانلود بازی مسابقه ای رالی راش Rush Rally 2 v1.95 برای اندروید
بازی مسابقه ای رالی راش اندروید Rush Rally 2 Rush Rally 2 بازی در سبک مسابقات ماشین سواری برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در آن شاهد رقابت بین خودروهای مسابقه ای مختلف خواهید بود. در این بازی باید با شرکت در مسابقات بتوانید به عنوان پیروز میدان، از زمین مسابقه خارج شوید! ویژگی های بازی رالی راش Rush Rally 2 :
  • انواع ماشین های مختلف برای مسابقه
  • قابلیت شخصی سازی ماشین ها
  • گذر از مکان ها و مسیرهای مختلف
  • قابلیت رقابت و مسابقه با [...]
محبوب ترین ها
Most popular